Galata Taşımacılık, IFLN Networküne katıldı !...

Galata Taşımacılık, IFLN Networküne katıldı !...

Dünyanın önde gelen Lojistik Proje ve Tedarik Zinciri Organizasyonu IFLN Network'ünün Türkiye'de ki yeni çözüm ortağı GALATA Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. oldu.

80 ülkede 350 ofis, 10.000 den fazla çalışan ve 3.8 milyar dolar konsolide geliri olan IFLN organizasyonu Şubat 2011 itibariyle Türkiye üyesi olarak Galata Taşımacılık' ı grubuna dahil etmiştir.

Üyelerine, benzer mantıkta çalışan diğer taşımacılık firmaları ile işbirliği yapabilme imkanı sağlayan IFLN, Lojistik ve Taşımacılık zincirinin her halkasında, günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçları ışığında, dinamik ve interaktif çözümler üretmektedir.

Grubun felsefesi uluslararası platformda, yüksek hacimli yüklemeler ve proje taşımalarıyla üyelerine karşılıklı fayda sağlamaktır. Birbirinden bağımsız ve konusunda uzman taşımacılık firmaları, dünyanın her noktasında IFLN hizmetlerinin tek felsefeyle temsil edilebilmesi için sıkı bir şekilde örülmüştür.

IFLN müşterileri ve üyeleri grubun lokal bilgi birikimi, deneyimi ve baştan sona tedarik zincirindeki tutarlı yönetim felsefesinden eş zamanlı yararlanmaktadır. IFLN networkünün oluşturduğu tedarik zincirini karakterize eden butik hizmetler, yükleyicilerin lojistik ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Ulusal ve uluslararası platformda network; havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, vagon taşımacılığı, depolama, konsolidasyon, dağıtım, tedarik zinciri yönetimi, lojistik planlama, yük takip sistemi, proje kargo taşımaları ve ağır yük konularında hizmet vermektedir. 


Diğer Haberler